Mercedes-Benz C-Klasse
Estate 350 e Lease Edition | Camera | Stoelverwarming | Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 9.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.995,-
LEASEPRIJS: € 164,73 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 350 e Lease Edition | Camera | Stoelverwarming | Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 december 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 262.416 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 164,73 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KZ-009-B |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.740 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.335 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- Metallic
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- EASY PACK-achterklep met elektrische bediening voor openen en sluiten
- LED-koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Ruitenwisser met regensensor
- Spiegelpakket
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Garmin® MAP PILOT
- audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruisecontrol met HOLD-functie en variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- Sierdelen in essenhout zwart openporig
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Antidiefstalpakket inclusief diefstal-/inbraakalarminstallatie (EDW) met wegsleepbeveiliging en interieurdetectie
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- lederen/stof bekleding
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- AIRMATIC-pakket
- AVANTGARDE Interieur
- oplaadmogelijkheid
- Parkeerpakket inclusief actieve parkeerassistent met PARKTRONIC en achteruitrijcamera
- RDW-leges
- Sierdelen aluminium geslepen
- start/stop systeem